טיפול בגלי הלם לבעיות וכאבים ברגליים
תפסיקו לסבול!! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!


טיפול בגלי הלם לבעיות ברגלייםכאבי רגליים הם בעיה הנפוצה הנובעת מחשיפתן של הרגליים לעומסים חריגים כתוצאה מנשיאת משקל הגוף במצבים שונים. הרגליים מהוות חלק בלתי נפרד וחיוני במגוון פעולות בסיסיות ויומיומיות של הגוף והשימוש בהן הוא אינטנסיבי וממושך, כך הרגליים מהוות איבר הפועל במצבי עמידה, הליכה, ריצה, קפיצה, הרמת משקולות ועוד.

כאבי רגליים

כאבים ברגליים כוללים את אלה המופיעים באחד מחלקיהן החל מכף הרגל ועד לאגן כאשר הגורמים להיווצרותם כוללים נזקים עקב חבלה או עומס יתר על רקע פעילות חוזרת אך גם הפרעות בריאותיות חמורות כגון קרישי דם בוורידים העמוקים או היצרות תעלת השדרה המותנית.רופאה

ברוב המקרים, כאשר ההתייחסות לבעיה קיימת בשלביה הראשונים, מנוחה מספקת עשויה לפתור את הבעיה, אולם ללא טיפול ומנוחה, עלולה להיווצר בעיה כרונית אשר מצריכה התערבות כירורגית.

תסמינים וסימנים

כאבי רגליים כוללים פגיעה ברקמות המרכיבות את הרגל בהן העצמות, המפרקים, השרירים, הגידים, הרצועות, כלי הדם והעור. עם הזמן, הנזק שנוצר, מוביל ליצירת תהליך דלקתי המלווה בכאבים ותסמינים נוספים אשר עוצמתם תלויה במידת הנזק ובמיקומו.

הכאב עלול להופיע באופן חד ומהיר או בתהליך הדרגתי, הכאב יכול להיות חודרני או שטחי, רגעי או מתמשך. מלבד תחושת הכאב אשר גורמת לאי נוחות ולפגיעה תפקודית, הכאבים עלולים להיות מלווים בתסמינים נוספים כגון תחושת נימול, חולשה שך הרגל, חום, אדמומיות, בצקות ועוד.

טיפול בגלי הלם לכאבי רגליים

הטיפול בגלי הלם נחשב לשיטה חדשה באופן יחסי אשר הביאה לפריצת דרך בגישה וביכולת הטיפול בכאבים במגוון אזורים בגוף. הטיפול מומלץ כאשר הבעיה והכאבים הנובעים ממנה אינם מגיבים לטיפול תרופתי או לטיפולים אחרים. גלי ההלם מתרכזים במוקד הדלקתי ויוצרים שינויים באזור הבעייתי המובילים ומסייעים למערכו הגוף להתמודד עם הבעיה ולרפאה בזכות יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף.

הטיפול מתאים למי שסובל מדלקות גידים כרוניות, הסתיידויות ברקמות הרכות ומגוון רחב של בעיות רגליים. מכשיר גלי ההלם הפך לכלי שימושי וחשוב בידיו של כל כירופרקט המסייע בשיקום וטיפול בפציעות ספורט, פגיעות תפקודיות וכאבים.

פתרון ללא ניתוח

שיטת הטיפול בגלי הלם נותנת מענה לבעיות רבות ברגליים בהן דלקות וכאבים בגידים, ברצועות, בשרירים וברקמות החיבור. יעילות הטיפול בולטת במיוחד בטיפול בדורבן בכף הרגל, בדלקות ברכיים ומפרקי הירך והוא יכול למנוע הכרח בניתוחים, אשפוזים ואובדן כשירות.

הטיפול בגלי הלם אינו חודרני ולא כרוך באשפוז והוא מותאם באופן מדויק וספציפי לבעיה של כל מטופל. שימוש בגלי הלם נחשב טיפול בטוח הכרוך במעט תופעות לוואי ולרוב מדובר בתופעות קלות וחולפות כגון אדמומיות ורגישות קלה אך לאחריו השיפור מורגש באופן מידי.ניתוח

חיזוק תהליך הריפוי הטבעי של הגוף

גלי ההלם מפרקים הסתיידויות ומחזיר את האפשרות לספיגת דם החיונית לתהליך הריפוי. גלי ההלם משפרים את זרימת הדם לאזור הפגוע ומעודדים היווצרות של כלי דם חדשים. ריכוז הדם הגבוה באזור הפציעה מאפשר פעולה יעילה של גורמי הריפוי של הגוף והאצת תהליך ההחלמה.

שיטת הטיפול בגלי הלם מתאימה לבעיות מגוונות המלוות בכאבי רגליים, כולל טיפול בכאבים בקרסול ובכף הרגל, ריפוי דלקת של גיד האכילס ומצב של מורטון נוירומה; דלקות כרוניות בגיד הפיקה ובבורסת מפרק הירך; וכאבי גב תחתון המקרינים לאזור אגן והרגליים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
אודותינו

חברתנו מספקת שירותי טיפול בשיטה חדשנית באמצעות גלי הלם, חברה וותיקה בשוק הישראלי עם ניסיון רב ומאות לקוחות מרוצים!

חייגו עכשיו