טיפול בגלי הלם לבעיות וכאבים ברגליים

תפסיקו לסבול!!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!


כאבי רגליים הם בעיה הנפוצה הנובעת מחשיפתן של הרגליים לעומסים חריגים כתוצאה מנשיאת משקל הגוף במצבים שונים. הרגליים מהוות חלק בלתי נפרד וחיוני במגוון פעולות בסיסיות ויומיומיות של הגוף והשימוש בהן הוא אינטנסיבי וממושך, כך הרגליים מהוות איבר הפועל במצבי עמידה, הליכה, ריצה, קפיצה, הרמת משקולות ועוד.

טיפול בגלי הלם לבעיות ברגלייםכאבי רגליים

כאבים ברגליים כוללים את אלה המופיעים באחד מחלקיהן החל מכף הרגל ועד לאגן כאשר הגורמים להיווצרותם כוללים נזקים עקב חבלה או עומס יתר על רקע פעילות חוזרת אך גם הפרעות בריאותיות חמורות כגון קרישי דם בוורידים העמוקים או היצרות תעלת השדרה המותנית.

ברוב המקרים, כאשר ההתייחסות לבעיה קיימת בשלביה הראשונים, מנוחה מספקת עשויה לפתור את הבעיה, אולם ללא טיפול ומנוחה, עלולה להיווצר בעיה כרונית אשר מצריכה התערבות כירורגית.

תסמינים וסימנים

כאבי רגליים כוללים פגיעה ברקמות המרכיבות את הרגל בהן העצמות, המפרקים, השרירים, הגידים, הרצועות, כלי הדם והעור. עם הזמן, הנזק שנוצר, מוביל ליצירת תהליך דלקתי המלווה בכאבים ותסמינים נוספים אשר עוצמתם תלויה במידת הנזק ובמיקומו.

הכאב עלול להופיע באופן חד ומהיר או בתהליך הדרגתי, הכאב יכול להיות חודרני או שטחי, רגעי או מתמשך. מלבד תחושת הכאב אשר גורמת לאי נוחות ולפגיעה תפקודית, הכאבים עלולים להיות מלווים בתסמינים נוספים כגון תחושת נימול, חולשה שך הרגל, חום, אדמומיות, בצקות ועוד.

טיפול בגלי הלם לכאבי רגליים

הטיפול בגלי הלם נחשב לשיטה חדשה באופן יחסי אשר הביאה לפריצת דרך בגישה וביכולת הטיפול בכאבים במגוון אזורים בגוף. הטיפול מומלץ כאשר הבעיה והכאבים הנובעים ממנה אינם מגיבים לטיפול תרופתי או לטיפולים אחרים. גלי ההלם מתרכזים במוקד הדלקתי ויוצרים שינויים באזור הבעייתי המובילים ומסייעים למערכו הגוף להתמודד עם הבעיה ולרפאה בזכות יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף.

הטיפול מתאים למי שסובל מדלקות גידים כרוניות, הסתיידויות ברקמות הרכות ומגוון רחב של בעיות רגליים. מכשיר גלי ההלם הפך לכלי שימושי וחשוב בידיו של כל כירופרקט המסייע בשיקום וטיפול בפציעות ספורט, פגיעות תפקודיות וכאבים.

פתרון ללא ניתוח

שיטת הטיפול בגלי הלם נותנת מענה לבעיות רבות ברגליים בהן דלקות וכאבים בגידים, ברצועות, בשרירים וברקמות החיבור. יעילות הטיפול בולטת במיוחד בטיפול בדורבן בכף הרגל, בדלקות ברכיים ומפרקי הירך והוא יכול למנוע הכרח בניתוחים, אשפוזים ואובדן כשירות.

הטיפול בגלי הלם אינו חודרני ולא כרוך באשפוז והוא מותאם באופן מדויק וספציפי לבעיה של כל מטופל. שימוש בגלי הלם נחשב טיפול בטוח הכרוך במעט תופעות לוואי ולרוב מדובר בתופעות קלות וחולפות כגון אדמומיות ורגישות קלה אך לאחריו השיפור מורגש באופן מידי.

חיזוק תהליך הריפוי הטבעי של הגוף

גלי ההלם מפרקים הסתיידויות ומחזיר את האפשרות לספיגת דם החיונית לתהליך הריפוי. גלי ההלם משפרים את זרימת הדם לאזור הפגוע ומעודדים היווצרות של כלי דם חדשים. ריכוז הדם הגבוה באזור הפציעה מאפשר פעולה יעילה של גורמי הריפוי של הגוף והאצת תהליך ההחלמה.

שיטת הטיפול בגלי הלם מתאימה לבעיות מגוונות המלוות בכאבי רגליים, כולל טיפול בכאבים בקרסול ובכף הרגל, ריפוי דלקת של גיד האכילס ומצב של מורטון נוירומה; דלקות כרוניות בגיד הפיקה ובבורסת מפרק הירך; וכאבי גב תחתון המקרינים לאזור אגן והרגליים.

למי מתאים טיפול באמצעות גלי הלם לבעיות וכאבים ברגליים?

טיפול באמצעות גלי הלם מתאים לכל מטופל הסובל מבעיה כרונית ברגליים, או כאבים שאינם פוסקים, בין אם מקורה במאמץ ספורטיבי, עומס ועודף משקל, או הפרעות שונות מהתחום הבריאותי כמו קרישי דם חוזרים. כלומר אם אתם סובלים מבעיות מסוגים שונים באזור הרגליים, גלי הלם לבעיות וכאבים ברגליים יכולים להועיל לכם ולהפחית משמעותית את הכאבים הללו, מה שיאפשר לכם לחזור לשגרה החיים שלכם כמה שיותר מהר.

מה התהליך לקבלת טיפול בגלי הלם לבעיות וכאבים ברגליים?

לרוב מטופל שסובל תקופה ארוכה מבעיות וכאבים ברגליים יופנה בשלב מסוים על ידי רופא משפחה להמשך מעקב אצל אורתופד, פיזיותרפיסט או כירופרקט. במידה ויוחלט שמסלול הטיפול המתאים לבעיה הוא באמצעות טיפול בגלי הלם לבעיות וכאבים ברגליים, המטופל יגיע למכון המתמחה בטיפול זה ויקבל תוכנית מסודרת שתכלול את מספר המפגשים הנדרשים לטיפול, אורך כל מפגש טיפולי, המרווחים הנדרשים בין המפגשים, עוצמות השימוש במכשירים וכן הלאה. ניתן כמובן לעשות התאמות לתוכנית במהלך התוכנית במידה ויש צורך. הטיפול עצמו מתבצע במכשיר המתאים למטופל ושולח את גלי ההלם לאיזור הכואב או הפגוע במטרה לשחרר את הלחץ, הדלקת וכדומה. לרוב, יבוצעו למטופל לפחות חמישה טיפולים כדי לסיים את תוכנית הטיפול, פחות או יותר אחת לשבוע למשך 20 דקות עד חצי שעה.

מה היתרונות של טיפול בגלי הלם לבעיות וכאבים ברגליים לעומת טיפולים מסוגים אחרים?

טיפול באמצעות גלי הלם אינו פולשני או חודרני ואינו דורש הערכות מיוחדת מראש של המטופל. הטיפול יכול להחליף במרבית המקרים הליכים חודרניים כמו ניתוחים וגם יכול למנוע לעיתים תלות בתרופות. לטיפול אין כמעט תופעות לוואי, מלבד רגישות קלה לעיתים באזור המטופל והשיפור מגיע יחסית מהר, לעיתים כמעט באופן מידי. במרבית המקרים יהיה שווה לנסות תהליך של טיפול בגלי הלם לפני כל תהליך חודרני אחר. ישנן חברות ביטוח שאפשר לקבל מהן החזר עבור הטיפול במסגרת טיפולים מחליפי ניתוח. כמובן, שאם אתם לא בטוחים שזה הפתרון הטוב ביותר, או שאתם חוששים, תוכלו להתייעץ עם אנשים שכבר ביצעו את הטיפול לפניכם.

מכשיר גלי הלם להרגעת כפות הרגליים

לאחר סקירת היתרונות של טיפול בגלי הלם לכאבים ואי נוחות בכף הרגל, ברור שטכנולוגיה חדשנית זו מהווה שינוי משחק עבור הסובלים מכפות רגליים כואבות. השימוש במכשירי גלי הלם חולל מהפכה בדרך שבה אנו מטפלים בדלקת כף הרגל, דלקת בגיד אכילס ובעיות אחרות הקשורות לכף הרגל, ומספקים למטופלים פתרון לא פולשני ויעיל לכאביהם.

כחברה מבוססת ישראל, אנו ב-[שם החברה] גאים להיות בחזית הפיתוח המרגש הזה בתחום טיפולי כף הרגל. מכשירי גלי ההלם החדישים שלנו מספקים למשתמשים דרך בטוחה ויעילה להקל על כאב ואי נוחות, מבלי להסתמך על תרופות או ניתוחים.

בין אם אתה ספורטאי שמעוניין לשפר את הביצועים שלך, או סתם מישהו שמחפש הקלה בכאבים כרוניים בכף הרגל, מכשירי גלי ההלם שלנו הם הפתרון המושלם. עם שימוש קבוע, אתה יכול לצפות לראות שיפור משמעותי בבריאות כף הרגל שלך וברווחה הכללית, מה שמקל על להישאר פעיל וליהנות מהפעילויות היומיומיות שלך ללא אי נוחות או כאב.

אז למה לחכות? עשו את הצעד הראשון לקראת רגליים בריאות ומאושרות יותר היום והשקיעו במכשיר גלי הלם מבית [שם החברה]. עם המחויבות שלנו לאיכות ולשביעות רצון לקוחות, אתה יכול לסמוך על כך שאתה מקבל את המוצר והתמיכה הטובים ביותר לצרכים שלך.


השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון
פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

מטפל ופיזותרפיסט ותיק בתחומו עם מעל 15 שנה, בהם הוא טיפל במאות מטופלים עם בעיות שונות ומאתגרות. בוגר לימודי תואר ראשון ושני בפיזיותרפיה ומאז אני עושה כל שביכולתי לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלי.

חייגו עכשיו