טיפול בגלי הלם – יעילות הטיפול
תפסיקו לסבול!! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!


טיפול בגלי הלם – יעילות הטיפולאם בעבר נשלחו מרבית המטופלים, שסבלו מבעיות אורטופדיות שונות, לניתוחים אורטופדיים שבחלקם מורכבים מאד, הרי שכיום מוצעת להם אפשרות אחרת, הליך שאיננו פולשני ויחד עם זאת יעיל מאד.

טיפול בגלי הלם הוא פתרון טיפולי במקרים של דלקות כרוניות של הגידים, במקרים של הסתיידויות גידים בכתפיים, במקרים של שברים שלא התאחו, דלקות בגיד אכילס, במקרים של כתף קפואה וגם במקרים של דורבן העקב.

כל אחד ממצבים רפואיים אלה מלווה בכאבים בלתי נסבלים והוא מגביל את הסובלים מכך באופן משמעותי. במקום לבחור בניתוח או בסדרה, שנראית אינסופית, של טיפולים פזיותרפיים שונים, אפשר לבחור בטיפול בגלי הלם, שהפכו כמענה יעיל כבר במהלך שנות ה – 90.

כיצד זה עובד

גלי ההלם עוזרים במיוחד במקרים של דלקות והסתיידויות מקומיות, הנפוצות בגידים שונים בגוף. במקרים כאלה, אספקת הדם איננה נאותה, מה שמוביל לדלקת וכאבים קשים, הנלווים לה. גלי ההלם מגיעים ישירות למקום הכאב, למקום הדלקת עצמה ומסדירים את אספקת הדם לאזור הבעייתי. באופן זה הם מעלימים את הדלקת וגורמים גם להעלמתו של הכאב. אחד היתרונות הבולטים של ההליך הוא העובדה שהוא איננו פולשני ולא מצריך הרדמה מקומית.

טיפול יעיל במצבים שונים

במקרים של כתף קפואה, למשל, גלי הלם הם פתרון אידיאלי וטיפול, הנחשב ליעיל במיוחד. מכיוון שכל תנועה בכתף גורמת לכאב במצב של כתף קפואה, ההשפעה על הסובל מכך היא רבה. בעוד שבעבר הוצעו כטיפול תרופות נגד כאבים, תרופות נוגדות דלקת וגם הזרקות מקומיות לעצבי הכתף, כיום גלי ההלם מחליפים את כל זה פעמים רבות והם גורמים ליצירתם של כלי דם חדשים ובכך גם הגברת הדם והחמצן אל האזורים המצולקים. במקביל, הם משפיעים גם על קולטני הכאב, מה שמפחית משמעותית את עוצמתו.מכשיר רפואי

דורבן העקב הוא תופעה נוספת, שלה מוצע טיפול בגלי הלם, הנחשב במקרים כאלה כיעיל מאד. דורבן העקב הינו מצב שבו ישנה עצם מחודדת בחלקו התחתון של העקב, מה שיוצר כמעין בליטה הגורמת לכאב רב. במקרים אחרים, שבהם לא מופיע כאב, ניתן יהיה לזהות את הדורבן בשל דלקת מקומית באזור ובמקרים אחרים ייתכן והיא כלל לא תופיע. הסיבות לדורבן יכולות להיות רבות.

לעיתים עודף משקל הוא הסיבה, לעיתים עומס יתר על העקב ולעיתים גם מבנה כף רגל, כמו פלטפוס למשל, הגורם לכך. לצד טיפול שמרני כמו תרופות נוגדות דלקת ושימשו במדרסים, מוצע טיפול בגלי הלם שיכול פעמים רבות להחליף טיפול פזיותרפי ובמקרים קיצוניים יותר גם ניתוח. גלי ההלם גורמים לזרימת דם רבה יותר באזור הפגוע, מה שמרפא את הדלקת ומעלים את הכאב.

כדאי או לא כדאי?

אין ספק שהטיפול בגלי הלם נחשב לאחד מסוגי הטיפול היעילים כיום במקרים של בעיות אורטופדיות שונות. במקום לבחור בהליך ניתוחי פולשני, שעשויים להיות נלווים אליו לא מעט סיכונים, אפשר לבחור בהליך פשוט הרבה יותר, הליך שאיננו פולשני וגם מהיר מאד. הטיפול בגלי הלם נמשך בדרך כלל כ – 20 דקות בממוצע ומבצע אותו אורטופד מומחה.סימן שאלה

מי שאיננו רוצה לעבור ניתוח, מי שטיפולים אחרים לא עזרו, מי שסבל מתופעות לוואי בשל השימוש בתרופות שונות שנועדו להקל על תסמיני הבעיות האורטופדיות שמהן הוא סבל, טיפול בגלי הלם הוא התשובה! סיכויי הצלחתו של הטיפול הם גבוהים מאד, ועומדים על למעלה מ – 90 אחוזים. מדובר בהליך המציע יתרונות רבים ומספק מענה לבעיות אורטופדיות רבות מאד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
אודותינו

חברתנו מספקת שירותי טיפול בשיטה חדשנית באמצעות גלי הלם, חברה וותיקה בשוק הישראלי עם ניסיון רב ומאות לקוחות מרוצים!

חייגו עכשיו