טיפול בגלי הלם מחיר – הכירו מקרוב את הטיפול החדשני בגלי הלם!
תפסיקו לסבול!! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

טיפול בגלי הלם מחירמתמודדים עם כאבי פרקים כרוניים? חשוב שתכירו את הטיפול בגלי הלם. אנשים רבים לא מכירים את הטיפול החדשני שכולל שימוש בגלי קול החודרים אל עומק הרקמה הפגועה. טיפולים אלה הפכו שכיחים בשנים האחרונות ואנשים רבים בוחרים להסתייע בהם להתמודדות מיטבית עם כאבים כרוניים. אך חשוב להדגיש, טיפול זה בגלי הלם אינו מתאים לכל אדם. ישנם אנשים רבים שנאלצים לבחור בטיפולים אלטרנטיביים כמו כדורים, זריקות או אף ניתוחים. איך תדעו האם טיפול בגלי הלם מתאים לכם? המשיכו לקרוא את הפסקאות הבאות. בפסקאות הבאות נגע בכל הדגשים החשובים ביותר שאתם חייבים להכיר אודות טיפול בגלי הלם. לרבות הליך הטיפול, התמודדות עם כאבים או תופעות לוואי, רמת סיכון ועוד. אז לפני שאתם ממהרים לבקש מהרופא שלכם טיפול בגלי הלם, המשיכו לקרוא את השורות הבאות.

 

טיפול בגלי הלם מחיר: למי מתאימים הטיפולים? בעיקר לסובלים מכאבים כרוניים

תחילה, חשוב להקדים ולומר כי הטיפולים הללו בגלי הלם מתאימים לאנשים הסובלים מבעיות ספציפיות. טיפולי גלי הלם אינם מתאימים להתמודדות עם כל כאב, ולכן חשוב לפתוח בפירוט נרחב אודות כלל המקרים המתאימים לטיפול. ראשית, חשוב לדעת כי טיפולי גלי הלם אינם מתאימים לכאבים זמניים בלבד. נפצעתם לפני מספר ימים או שבועות? המתמודדים עם כאבים תקופת זמן קצרה? הטיפולים הללו אינם מיועדים עבורכם. טיפולי גלי הלם מתאימים בעיקר להתמודדות עם כאבים כרוניים. כאבים כרוניים שהגוף לא הצליח להתגבר עליהם לבד, יכולים לקבל טיפול יעיל על ידי גלי הלם. כמה זמן צריך להתמודד עם הכאב עד שהוא יוגדר כאב כרוני שיכול לקבל טיפול בגלי הלם? מינימום שלושה חודשים. סובלים מכאבים כרוניים במשך למעלה מ 3 חודשים? ייתכן שהטיפול בגלי הלם יוכל להתאים לכם.

 

טיפול בגלי הלם מחיר: מתמודדים עם כאבים חדים? ייתכן שזריקות, כדורים או אף ניתוח – הם התשובה עבורכם

עוד חשוב להדגיש כי הטיפול בגלי הלם אינו מתאים למתמודדים עם כאבים עזים וחדים במיוחד. המתמודדים עם כאבים עזים נדרשים לטיפול משמעותי יותר, שיכול לכלול זריקות ישירות או אף ניתוח בעת הצורך. טיפולים אלה בגלי הלם מסייעים בעיקר לאנשים שסובלים מכאבים כרוניים אך לא חדים במיוחד. מתמודדים עם כאבים מעיקים שיוצרים תחושת אי נוחות? הטיפולים הללו נועדו בדיוק עבורכם. הסובלים מכאבים עזים או מכאבים קלים בלבד אינם זקוקים לטיפולי גלי הלם. חושבים להתחיל בטיפול? ישנן עוד מספר נקודות חשובות שאתם חייבים להכיר.

 

כמה זה עולה? הרבה פחות ממה שאתם חושבים

הנקודה הראשונה היא מחירי הטיפול. טיפול בגלי הלם מחיר נע סביב כמה מאות שקלים בלבד. טיפולים אלה אינם ארוכים או פולשניים, כך שעלותם אינה גבוהה. במהלך הטיפול המטופלים אינם נדרשים לעבור הרדמות או לקבל שלל זריקות ותרופות מקדימות, מה שהופך את הטיפול למהיר, יעיל וזול. אנשים רבים לא מודעים לטיפול בגלי הלם מחיר ובטוחים שמדובר בטיפול יקר במיוחד. אז אם גם אתם בחרתם לוותר על הטיפולים הללו מחשש למחירים גבוהים, חשוב לדעת שתוכלו להשלים את הטיפולים בעלות נמוכה של כמה מאות שקלים בלבד.

קראו עוד: גלי הלם מחיר

ללא כאבים משמעותיים כלל – אין כל סיבה לחשש מהתמודדות מורכבת עם הליך פולשני

חוששים מהתמודדות עם כאבים משמעותיים במהלך הטיפול? חשוב לדעת כי טיפולי גלי הלם אינם כוללים כאבים משמעותיים כלל. מטופלים רבים מדווחים על טיפול קל ופשוט שאינו כולל כאבים. בודדים מדווחים על תחושת אי נוחות קלה לאחר תום הטיפול, אך לא מעבר לכך. אז אם אתם חוששים מהתמודדות עם טיפולי גלי הלם כואבים במיוחד, חשוב לדעת שהטיפולים הללו אינם כוללים כאבים וברוב ככל המקרים, המטופלים מדווחים על טיפול ללא הרגשה כלל. במהלך הטיפול גלי הקול חודרים אל עומק הרקמה באזור הפגוע ויוצרים מעין הלם נקודתי. הליך זה אינו מורגש כלל וגלי הקול חודרים אל עומק הרקמה במהירות וללא כל סיכון.

 

אחוזי הצלחת הטיפול גבוהים – כ 80% הצלחה

מה סיכויי ההצלחה של הטיפולים הללו? בשונה מהמקובל לחשוב, הטיפולים הללו אינם מצליחים להגיע ל 100% הצלחה. כלומר, לא כל המטופלים מדווחים על שיפור משמעותי במצבם לאחר הטיפול. עם זאת, חשוב לציין כי אחוזי ההצלחה בטיפול גבוהים למדי ועומדים על לא פחות מ 80%. 80% מכלל המטופלים מדווחים על שיפור משמעותי לאחר תום כל שלבי הטיפול. נשמע מעניין? ריכזנו עבורכם עוד מספר דגשים חשובים שאתם חייבים להכיר טרם הבחירה בטיפולי גלי הלם.

 

חוששים מטיפול מסוכן? חשוב לדעת שהטיפולים הללו אינם מסוכנים כלל!

לא מעט אנשים חוששים מטיפול מסוכן הכולל חדירה של גלי קול רבי אנרגיה אל פנים רקמות גופם. לכן, חשוב להדגיש כי הטיפולים הללו נבדקו על ידי טובי המומחים בעולם. הטיפולים הללו אינם כוללים כל סיכון, אך שאתם אתם חוששים מסכנה כלשהי, אתם יכולים להיות רגועים. כמה טיפולים תידרשו לעבור עד שתוצאות הטיפול יתחילו להיות מורגשות? בדרך כלל מדובר על סדרת טיפולים הכוללת חמישה מפגשים. במקרים מסויימים ניתן לעבור אף עשרה טיפולים. לאחר תום כלל הטיפולים שהותאמו לכם, תוכלו להרגיש הקלה משמעותית בכאבים הכרוניים אליהם אתם רגילים בחודשים האחרונים. אז אם גם לכם נמאס מהכאבים הכרוניים שלכם, ייתכן שהטיפול בעזרת גלי הלם יוכלו לסייע לכם.

קראו עוד: כיצד לבחור מכון לטיפול בגלי הלם?

בחרו נכון והתגברו על הכאבים הכרוניים שלכם

חשוב להדגיש ולומר כי מרבית המטופלים מדווחים על טיפול יעיל, מהיר ומקצועי שאינן כולל כאבים כלל או שלל תופעות לוואי אחרות. במקרים חריגים, ישנם המתלוננים על תחושות אי נוחות קלות, אדמומיות או מעט שטפי דם קלים. כלל תופעות הלוואי הללו אינן מסוכנות, כך שאתם יכולים להרגיש בטוחים להתחיל בשלבי הטיפול להתמודדות עם כאבים כרוניים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

מטפל ופיזותרפיסט ותיק בתחומו עם מעל 15 שנה, בהם הוא טיפל במאות מטופלים עם בעיות שונות ומאתגרות. בוגר לימודי תואר ראשון ושני בפיזיותרפיה ומאז אני עושה כל שביכולתי לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלי.

חייגו עכשיו