טיפול בגלי הלם לשיפור התפקוד המיני
תפסיקו לסבול!! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

טיפול בגלי הלם לשיפור התפקוד המינירגע לפני שצוללים לעובי הקורה ומדברים על טיפול בגלי הלם לשיפור התפקוד המיני, חשוב להבין כי בעיות אין אונות ואימפוטנציה, בעיות כמו שפיכה מוקדמת ועוד, הן בעיות אשר משליכות על הרבה יותר מאשר ההיבט הפיזי של הגבר. 

ישנו אלמנט רגשי ונפשי משמעותי, שחובה לקחת בחשבון כאשר מדובר על טיפול בגלי הלם לשיפור התפקוד המיני. בעוד שאימפוטנציה היא מצב שבו לגבר יש יכולת נמוכה מאוד או אי-יכולת לקבל ולשמור על זקפה, מצבים אלו ניתנים לטיפול על ידי טיפולים שונים, לרבות טיפולים תרופתיים. העניין הוא, שטיפולים תרופתיים כוללים גם תופעות לוואי פוטנציאליות. וכאן נכנס טיפול גלי הלם, שתופעות הלוואי שלו מזעריות ונדירות.

מהו טיפול בגלי הלם? 

טיפול בגלי הלם הוא סוג של טיפול המשתמש בגלי קול כדי לא רק לעורר את הגוף, אלא גם כדי להגביר את זרימת הדם ולהרחיב את כלי הדם של אזורים שונים, לרבות הפין. הטיפול גם משמש במצבים שונים כגון דלקת פרקים, כאבי גב ומצבים כרוניים אחרים.

טיפול בגלי הלם קיים כבר עשרות שנים, אך בשנים האחרונות הוא הפך פופולרי בארצות הברית בתחום של אין אונות. בישראל, הוא נמצא בשימוש על ידי כירופרקטורים ופיזיותרפיסטים כדי לעזור לחולים להתאושש מפציעות מהר יותר. מה עוד לגבי טיפול בגלי הלם לשיפור התפקוד? המשיכו לקרוא. 

מהם הגורמים לבעיות אין אונות? 

כאשר מדובר על טיפול בגלי הלם לשיפור התפקוד המיני, לרוב מדובר על בעיות כמו אימפוטנציה. ובכן, ישנם גורמים רבים לאימפוטנציה, שפיכה מוקדמת ובעיות אין אונות. למשל, הפרעות נוירולוגיות, הזדקנות, סמים, אלכוהול, תזונה לקויה מאוד ותופעות הלוואי של תרופות מסוימות. כך או כך, חשוב לזכור שאין חובה לחיות עם בעיות זקפה, מכיוון שקיימים טיפולים לאימפוטנציה שיכולים לעזור לגברים עם מצב זה.

אימפוטנציה היא הפרעה מינית נפוצה הפוגעת בגברים רבים בכל הגילאים. למעשה, יותר מ-40% מאוכלוסיית הגברים סובלים מבעיות אלו, מה שאומר שאתם לגמרי לא לבד בסירה הזאת. מעבר לגורמים הפיזיים, חשוב לזכור כי אימפוטנציה יכולה להיגרם מגורמים רגשיים ופסיכולוגיים. בתוך כך, חשוב להכיר את הטיפולים באימפוטנציה, כדי שתוכלו לטפל בבעיה בהקדם.

כיצד פועל טיפול בגלי הלם לשיפור התפקוד המיני?

הטיפול בגלי הלם הוא טיפול לאימפוטנציה הכולל שימוש בגלי קול בתדר נמוך, או אולטרסאונד, להמרצת זרימת הדם והעלאת רמות החמצן ברקמת הפין. כתוצאה מהגברת זרימת הדם לרקמת הפין, כלי הדם מתרחבים, מה שמסייע להחזיר את הזקפה למטופל. 

חשוב לציין, הטיפול הוכח כיעיל בטיפול בהפרעות זקפה, אך ייתכן שהוא לא יתאים לכל המטופלים עם הפרעות זקפה ובעיות בשפיכה מוקדמת. ולכן כל כך חשוב למצוא את הקליניקה הנכונה לטיפול במצב, כדי שלא תטפחו תקוות שווא וכן תוכלו לקבל את הטיפול הנכון ביותר למצבכם. 

אימפוטנציה: מהן תופעות הלוואי של טיפול תרופתי?

אם אתם מבררים מידע לגבי טיפול בגלי הלם לשיפור התפקוד המיני, חשוב לדבר לא רק על טיפולים נוספים אלא גם על תופעות הלוואי הפוטנציאליות של אלו. ובכן, אמנם טיפול תרופתי לאין אונות יכול לגרום למצבים של כאבי ראש, סחרחורות, בחילה ועייפות, אבל ישנן תופעות אחרו שחשוב להיות מודעים אליהן במהלך קבלת טיפול זה או אם אתם שוקלים לקבל אותו. 

בסופו של דבר, תופעות הלוואי של תרופות יכולות להשתנות בהתאם לסוג התרופה ולחומרת המקרה, בהתאם להיסטוריה הרפואית של המטופל, בהתאם לתזונתו, בהתאם לטיפול תרופתי אחר שהוא מקבל ועוד. 

קחו בחשבון כל טיפול תרופתי אחר שאתם מקבלים 

תופעות הלוואי של ויאגרה יכולות להיות לא פשוטות, כולל כאבי ראש, הסמקה, הפרעות עיכול, צרבת, גודש באף וסומק בגוף. כמו כן, תרופה זו עשויה לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות שנלקחות למטרות אחרות כגון תרופות נוגדות דיכאון. אם ככה, חשוב מאוד לקחת בחשבון כל טיפול תרופתי אחר שאתם מקבלים.

אתם עשויים לשאול: אילו תרופות אסור ליטול כאשר נוטלים ויאגרה? ובכן, ישנן מספר תרופות שאסור ליטול עם ויאגרה מכיוון שהן עלולות לגרום לתופעות לוואי חמורות כאשר הן נלקחות יחד. חלק מהתרופות הללו כוללות, בין היתר, תרופות חוסמות בטא, אנטיהיסטמינים, תרופות אנטי פסיכוטיות, תרופות אנטיכולינרגיות ועוד. מה עוד חשוב לדעת על טיפול בגלי הלם לשיפור התפקוד המיני? בואו נדבר על המחיר. 

כמה עולה טיפול בגלי הלם לשיפור התפקוד המיני?

מחיר טיפול בגלי הלם לשיפור התפקוד המיני משתנה בהתאם לסוג הבעיה, הגורמים לבעיה, ההיסטוריה הרפואית של המטופל, גיל המטופל וסוג הקליניקה. טיפולים אלו יכולים לעלות בין הטווחים של מאות שקלים לטיפול לבין אלפי שקלים להשלמת טיפול מלא.

מכיוון שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם לכמה גורמים שונים, חשוב למצוא את הקליניקה הנכונה לפתרון הבעיה שמעכבת אתכם מלחיות חיים מיניים ומלאים. כך תוכלו להבטיח לא רק בריאות פיזית, אלא גם שיפור הדימוי העצמי שלכם. 

קראו עוד: גלי הלם מחיר

מציאת קליניקת לשיפור התפקוד המיני

יש הרבה מרפאות ברחבי הארץ ויכול להיות קשה למצוא את הקליניקה המתאימה לכם. עם זאת, ישנם כמה טיפים שתוכלו לעקוב אחריהם כשאתם מחפשים קליניקה המספקת טיפולים כמו טיפול בגלי הלם.

מכיוון שמדובר בנושא רגיש, בדיקה מול חברים ובני משפחה היא פחות רעיון מוצלח. המלצה מאיתנו, השתמשו כעת במנועי החיפוש שלנו ותאתרו בקליק קליניקה לטיפול בבעיות בתפקוד המיני. קבלו מידע כעת על בעיות אין אונות והטיפול בהן, פתחו דף חדש והחזירו את החיוך לפניכם ולפני בת הזוג או בן הזוג שלכם. 

בשורה התחתונה, עם הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת של ימינו, אין שום צורך לחיות עם בעיות אין אונות. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

מטפל ופיזותרפיסט ותיק בתחומו עם מעל 15 שנה, בהם הוא טיפל במאות מטופלים עם בעיות שונות ומאתגרות. בוגר לימודי תואר ראשון ושני בפיזיותרפיה ומאז אני עושה כל שביכולתי לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלי.

חייגו עכשיו