טיפול בגלי הלם חוות דעת

תפסיקו לסבול!!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

טיפול בגלי הלם חוות דעתבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לעשות שימוש בטיפול חדשני בעזרת גלי הלם. טיפול בגלי הלם מסייע לרבים להתמודד עם כאבים כרוניים שונים, בעיקר באזור הפרקים. אם גם אתם מתמודדים עם כאבים כרוניים, כדאי שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות. בשורות הבאות נכיר מקרוב את הטיפול החדשני בעזרת גלי קול, נגע בכל היתרונות הגדולים בגינם אנשים רבים כיום בוחרים בו, נכיר את המקרים המתאימים ביותר לטיפול בשיטה החדשה ועוד. אז לפני שאתם ממהרים לקבוע תור במכון המציע טיפול בגלי הלם, חשוב שתמשיכו לקרוא את הפסקאות הבאות שיעזרו לכם להכיר את הטיפול מקרוב.

 

הטיפול נעשה בעזרת כלי קול בלבד – ללא הליכים כירורגיים ופולשניים כלל!

ראשית חשוב לדעת כי הטיפול בגלי הלם נעשה בעזרת גלי קול. גלי הקול חודרים אל עומק העור ומגיעים עד לרקמה. עם הגיעם הם יוצרים אפקט שמסייע לרבים להתמודדות עם שלל כאבים או בעיות בריאותיות. אך חשוב להדגיש כי הטיפול לא מתאים לכל אדם. ישנם מקרים רבים בהם המטפלים ממליצים על טיפול כירורגי הכולל טיפול תרופתי, כדורים, זריקות או אף ניתוחים. איך תדעו אם המקרה שלכם מצריך טיפול בגלי הלם? בפסקאות הבאות נכיר מקרוב את המקרים המתאימים ביותר לטיפול בגלי הלם חוות דעת. אך קודם לכן, חשוב להדגיש כי הטיפולים הללו נחשבים לטיפולים פשוטים למדי שאינם כוללים הליכים פולשניים או התמודדות עם כאבים עזים ותקופות החלמה ממושכות. נשמע לכם מעניין? הכירו את כל הפרטים החשובים אודות הטיפול המתקדם.

למי מתאים הטיפול? בעיקר לסובלים מכאבים כרוניים באשורי הפרקים או מבעיית אין אונות

תחילה חשוב שתכירו את המקרים המתאימים ביותר לטיפול. טיפול בגלי הלם חוות דעת מתאים בעיקר לכאבים כרוניים. סובלים מכאבים זמניים? טיפולים אלה אינם מתאימים עבורכם. מרבית המטפלים מסבירים למטופלים כי כל עוד מדובר בכאב זמני בלבד, ייתכן שהגוף יצליח להתגבר עליו באופן עצמאי ללא צורך בטיפולי גלי הלם מתקדמים. הגוף לא מתגבר על הכאבים שלכם והם הפכו כרוניים? אל תהססו להגיע למכון מקצועי ולקבל טיפול בגלי הלם חוות דעת. עוד לאחר כמה זמן הכאבים שלכם מוגדרים כרוניים לעניין קבלת הטיפול? לאחר שלושה חודשים בהם הכאבים מופיעים בקצב תדיר. עוד חשוב לדעת כי במידה ואתם מתמודדים עם כאבים עזים, כלל לא בטוח שהטיפול יתאים עבורכם. מטופלים רבים שמתמודדים עם כאבים עזים נדרשים לעבור הליך ארוך ומורכב יותר הכולל טיפול תקופתי וכירורגי.

 

טיפול ללא כאבים – הטיפול בגלי הלם פשוט ומהיר למדי!

מתמודדים עם כאבים כרוניים שאינם עזים במיוחד והחלטתם לנסות טיפול בגלי הלם חוות דעת? חשוב שתכירו את כל הדגשים החשובים אודות הטיפול. תחילה חשוב לדעת שהטיפולים הללו אינם כוללים כאבים כלל. לא מעט אנשים כיום חוששים מכל הליך רפואי הכולל כאבים, מה שמונע מהם לנסות את הליך הטיפול בגלי הלם. לכן, חשוב להדגיש ולומר כי גם אם אתם מאוד מפחדים מהליך רפואי הכולל כאבים, הליך זה יוכל להתאים עבורכם. טיפול בגלי הלם אינו כולל כאבים כלל. רוב ככל המטופלים המסיימים את ההליך מדווחים על הליך ידידותי למדי שאינו כולל כאבים. חלק קטן מהם מדווחים על תחושות אי נוחות זמניות בלבד.

 

ללא תופעות לוואי או שלל מגבלות תנועה – תוכלו לחזור לשגרת חייכם מיד עם תום הטיפול

עוד חשוב לדעת כי הטיפולים הללו אינם כוללים תופעות לוואי, תקופות החלמה ארוכות או שלל מגבלות לאחר הטיפול. אנשים רבים חוששים להגיע לקבלת טיפול בגלי הלם חוות דעת בגין חשש להיעדרות ארוכה ממקום העבודה. אז חשוב לדעת שטיפולי גלי הלם אינם כוללים תקופות החלמה או שלל מגבלות לאחר הטיפול. מיד עם סיום הטיפול המטופל יכול להמשיך בשגרת חייו הרגילה ללא כל הפרעה. ומה באשר לתופעות הלוואי? גם במקרה זה אתם יכולים להיות רגועים. טיפולי גלי הלם אינם כוללים תופעות לוואי כלל. במקרים חריגים, מטופלים בודדים מדווחים על עקצוץ קל או אדמומיות באזור הטיפול. חוששים להפסיד ימים ארוכים ממקום העבודה? בעזרת הטיפולים הללו תוכלו לחזור למקום העבודה מיד עם תום הטיפול.

סדרת טיפולים ממוצעת כוללת 5 טיפולים

כמה טיפולים נדרשים לעבור עד שמרגישים הקלה משמעותית במצב? התשובה לשאלה זו מאוד תלוי במצב המטופל. ברוב המקרים, המטפלים ממליצים על סדרת טיפולים הכוללת חמישה טיפולים בלבד. לאחר תום כל חמשת הטיפולים, המטופלים אמורים להתגבר כליל על הכאבים. אך חשוב להדגיש ולומר כי כבר לאחר טיפול אחד ניתן יהיה להרגיש הקלה מסויימת. באשר לאחוזי ההצלחה בטיפול, הם אינם עומדים על 100% הצלחה, כך שייתכן מצב שהטיפולים לא יסייעו לכם להתגבר על הבעיה. אך אחוזי ההצלחה של הטיפול נחשבים לגבוהים למדי ועומדים על לא פחות מ 80%. כלומר, הסיכוי שהטיפולים הללו יסייעו לכם להתגבר על הבעיה שלכם הם 80%.

 

אל תתפשרו על המכון שלכם – בחרו את אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר

רוצים לבחור נכון מכון מקצועי המציע שירותי טיפול בגלי הלם חוות דעת? חשוב לקרוא כמה שיותר חוות דעת חיוביות אודות שירותי המכון. ככל שתקראו יותר חוות דעת ממליצות, כך הסיכויים שאכן מדובר במכון מקצועי גדלים. בחירה לא נכונה במכון שאינו מספיק מקצועי עלולה לפגוע באחוזי ההצלחה של הטיפול שלכם. מצאתם מספר מכונים הכוללים חוות דעת חיוביות רבות? כל שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר ולבקש הצעת מחיר. עלות הטיפולים הללו נמוכה למדי ועומדת על כמה מאות שקלים בלבד. הסיבה למחיר הנמוך נעוצה בעיקר בעובדה שהטיפולים הללו אינן כוללים הליך כירורגי ארוך ומורכב המחייב עלויות גבוהות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

מטפל ופיזותרפיסט ותיק בתחומו עם מעל 15 שנה, בהם הוא טיפל במאות מטופלים עם בעיות שונות ומאתגרות. בוגר לימודי תואר ראשון ושני בפיזיותרפיה ומאז אני עושה כל שביכולתי לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלי.

חייגו עכשיו