גלי הלם מחיר
תפסיקו לסבול!! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

גלי הלם מחירגלי הלם הם גלי אנרגיה קצרים ועוצמתיים שמאפשרים טיפול יעיל בהסתיידויות ודלקות כרוניות בשרירים, גידים ורקמות. הטיפול בגלי הלם הוא טיפול יעיל מאוד לבעיות אורתופדיות שונות בגוף. במאמר הבא נרחיב על גלי הלם, כיצד הטיפול בגלי הלם מתבצע, מה היתרונות שלו וכמה הוא עולה. 

 

גלי הלם מחיר- מה הטיפול בגלי הלם?

טיפול בגלי הלם הוא טיפול שמתבצע על ידי מכשיר עוצמתי. עם טיפול בגלי הלם ניתן לזרז תהליכי ריפוי בבעיות אורתופדיות שונות בגוף שלנו. 

יש שני סוגי מכשירים עיקריים בהם מבצעים טיפול בגלי הלם- מכשיר מפוקס הפועל על גלי הלם אקוסטיים ומכשיר רדיאלי הפועל על גלי הלם רדיאליים. שני סוגי המכשירים הללו עובדים בצורה מעט שונה אך מביאים לתוצאות זהות, אפקטיביות וטובות מאוד. לכן, לא משנה באיזה סוג מהמכשירים יבצעו את הטיפול. מה שכן כדאי לקחת בחשבון הוא מקצועיות המטפל שמבצע את הטיפול. חשוב מאוד לבחור במטפל פיזיותרפיסט עם הסמכה לטיפול ועם ידע באנטומיה, פיזיולוגיה ואבחון בעיות אורתופדיות שונות או ברופא מתאים. כאשר אתם בוחרים במטפל מקצועי אתם מגדילים את הסיכוי לטיפול בטוח שיוביל להחלמה. לכן בקשו לראות תעודות מתאימות שיעידו על ידע והסמכה נדרשת. 

גלי הלם מחיר- סוגי מכשירים

כפי שציינו קיימים שני סוגי מכשירים לטיפול בגלי הלם- 

  • מכשיר מפוקס

מכשיר מפוקס פועל על פי העיקרון האלקטרו אקוסטי. עיקרון זה גורם לגל לחדור לנקודת התכנסות אחת. כך העצימות המקסימלית מתרכזת בנקודה אחת ומאפשרת לטפל בעוצמה גבוהה במקום ספציפי. כמו כן עם מכשיר זה ניתן לטפל בבעיות שממוקמות באזורים עמוקים. ניתן לכוונן את עומק הטיפול ולהגיע בצורה מדויקת לנקודה הרצויה. 

בהשוואה למכשיר הרדיאלי, עם מכשיר מפוקס ניתן לטפל בעצימות מקסימלית גבוהה יותר. על ידי כך ניתן לטפל בהסתיידויות קשות בגידים או בהסתיידויות לאחר ניתוחים. 

הטיפול על ידי מכשיר מפוקס מתבצע בעיקר ברקמות עמוקות כמו דלקת בגיד הירך האחורית לדוגמא. כמו כן ניתן להשתמש במכשיר לריפוי שברים, כולל שברי מאמץ. 

  • מכשיר רדיאלי

מכשיר רדיאלי פועל על גלים רדיאליים. במכשיר זה הגל מתפצל לכמה מוקדים. העצימות המקסימלית נמצאת בנקודת הממשק עם המכשיר. כלומר, ככל שמתרחקים מנקודת הממשק כך הגל מתרחב ונחלש. טיפול במכשיר רדיאלי מיועד לשטחים גדולים יותר ופחות נקודתיים. עם מכשיר רדיאלי ניתן לקבוע את עצימות הטיפול אך לא את העומק שלו. 

מכשיר רדיאלי גורם הרפיה של השרירים. על ידי כך זרימת הדם טובה יותר. כמו כן, המכשיר מאפשר להוריד איסכמיה מקומית ולשבור את מעגל הנוקשות הגורמת לכאבים באזורים הפגועים. 

טיפול במכשיר רדיאלי נעשה בעיקר עבור בעיות כמו כאבי שרירים, דורבן, הסתיידויות ודלקות גידים. 

 

גלי הלם מחיר- כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול בגלי הלם עובד על אנרגיה אקוסטית בתדרים משתנים ובעוצמות שונות. אלה משמשים לריפוי של רקמות שונות בגוף. גלי ההלם למעשה חודרים את העור ואת הרקמות הרכות ומגיעים עד לרקמות שריר- שלד. כך הם גורמים לזירוז של תהליכי הריפוי באזורים הפצועים והכואבים. 

בזמן הטיפול בגלי הלם, מופרשים אנדורפינים. האנדורפינים מפחיתים את הכאבים שחש המטופל ולמעשה משבשים את שדר הכאב שמגיע למוח מהאזור הפצוע. טיפול בגלי הלם יכול לסייע בהפחתת כאבים החל מהטיפול הראשון וכמובן לאורך הטיפולים הנוספים. 

כמו כן, טיפול בגלי הלם מעודד צמיחה של כלי דם קטנים באזור המטופל. על ידי כך ניתן לחדש ולהגביר את חילוף החומרים במקום הפגוע. חילוף החומרים המהיר מעורר תהליכי ריפוי.

הטיפול בגלי הלם מיועד לבעיות אורתופדיות שונות כמו הסתיידויות, דלקות ונקודות טריגר בשרירים. הטיפול מאפשר יצירת קולגן שהוא חומר שנוצר בגוף בתהליכי ריפוי ומעודד פירוק של משקעי סידן ברקמות שעברו הסתיידות. 

הטיפול בגלי הלם הוא למעשה תחליף להליך כירורגי. עם הטיפול ניתן לרפא אזורים פגועים בלי להסתכן בסיבוכי הניתוח. 

גלי הלם מחיר- יתרונות

לגלי הלם יש יתרונות רבים- 

  • זמן החלמה קצר יותר- טיפול בגלי הלם מאפשר קיצור של זמן ההחלמה במקרים שציינו מעל. 
  • טיפול במקרים כרוניים- עם טיפול בגלי הלם ניתן לטפל אף במקרים כרוניים שנמשכים זמן רב. 
  • טיפול עמוק- טיפול בגלי הלם מאפשר חדירה עמוקה לרקמות. על ידי כך ניתן אף לטפל ברקמות עמוקות שנפגעו כמו לדוגמא טיפול בדורבן או טיפול בדלקת בפלנטר פאסיה- אלה נמצאים עמוק מתחת לשכבות שומן. 
  • מחליף התערבות כירורגית- טיפול בגלי הלם מחליף את הצורך בהתערבות כירורגית והמון ניתוחים נמנעים בזכות טיפול זה. הטיפול יעיל במקרים של בעיה ממושכת שלא מגיבה לטיפולים אחרים. למעשה מדובר בטיפול האחרון שיבצעו לפני שיחליטו על ניתוח. גם חברות הביטוח מכירות בטיפול כמחליף ניתוח ומשתתפות בהחזרים. 
  • המחקרים מעידים על יעילות- הטיפול בגלי הלם מוכח מחקרית ומאושר על ידי ה-FDA. מדובר בטיפול בטוח שנבדק ונחקר לאורך שנים על ידי אנשי מקצוע. במידה שצריכים לעבור טיפול בגלי הלם יכולים להיות בטוחים שמדובר בטיפול יעיל ללא סיכונים וללא נזקים גופניים שונים.
  • שילוב עם פיזיותרפיה- פיזיותרפיה היא מקצוע פרא רפואי שנועד לטפל בבעיות אורתופדיות שונות. מכוני פיזיותרפיה רבים מבצעים טיפולים בגלי הלם. השילוב בין גלי הלם לבין טיפול פיזיותרפיה מאפשר לקבל תוצאות טובות ויציבות ושיקום מלא של הבעיה. 

גלי הלם מחיר- כמה זה עולה?

קשה לענות באופן חד משמעי כמה עולה טיפול של גלי הלם מאחר שתלוי בגורמים שונים כמו המקום בו יתבצע הטיפול, הרופא המטפל, כמות הטיפולים הנדרשת ועוד. 

בדרך כלל אורך הטיפול בגלי הלם ינוע בין 30 לבין 40 דקות. טווח המחירים עבור טיפול בגלי הלם ינוע בין 250 לבין 350 שקלים לטיפול. יש לקחת בחשבון שבמכונים השונים המחיר לטיפול ירד במידה שהמטופל ירכוש מספר טיפולים מראש. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

מטפל ופיזותרפיסט ותיק בתחומו עם מעל 15 שנה, בהם הוא טיפל במאות מטופלים עם בעיות שונות ומאתגרות. בוגר לימודי תואר ראשון ושני בפיזיותרפיה ומאז אני עושה כל שביכולתי לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלי.

חייגו עכשיו