גלי הלם כואב
תפסיקו לסבול!! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

גלי הלם כואב מבוא לגלי הלם

גלי הלם כואבטיפול בגלי הלם הוא אחד מהבשורות החדשות והמתקדמות ביותר כיום בעולם הרפואה המתקדמת והחדשנית. מדובר על טכנולוגיה רפואית אשר נכנסה לחיים שלנו במהלך השנים האחרונות, זאת כאשר מדובר כיום על אחד מהאופציות הטובות והמועילות ביותר להתמודדות ופתרון של בעיות רפואיות רבות ושונות כגון דורבן בעקב, הסתיידויות של הגידים, כתף קפואה, ודלקת בירך. היתרון הגדול והעיקר של שיטת הטיפול בכלי הלם כואב הינו שמדובר על טיפול רפואי שלא מהווה טיפול פולשני, והוא אינו מצריך כלל ביצוע של הרדמה מקומית או מלאה, זאת בדומה להרדמות שמבצעים במספר רב של הליכים רפואיים קשים יחסית. טיפול בגלי הלם הוא טיפול אשר מתבצע כיום על ידי פיזותרפיסט שעובר התמחות קצרה בשיטת טיפול זו, ולאחר מכן הוא יכול לבצע את הטיפול בגלי הלם בקלות ובשליטה מלאה על מגוון רחב של פרמטרים במהלך הטיפול, אשר מאפשרים את ביצוע הטיפול בצורה היעילה והטובה ביותר.

גלי הלם כואב כיצד הטיפול בגלי הלם פותח?

בסופו של דבר, הטיפול בגלי הלם הוא טיפול מתקדם מאוד בתחום האורתופדי, אשר החלה בכל ולמעשה בתור טיפול שהותאם בכלל בהתלה לריסוק של אבנים בכליות. מאז ועד היום מסקנות רבות והתאמות רבות של הטיפול בגלי ההלם נוצרו, כך שלמעשה כיום מדובר על פתרון יעיל ביותר לטיפול בבעיות אורתופדיות רבות ומגוונות שקיימות בגוף שלנו. כיום למעשה ניתן לבצע טיפול בגלי הלם עבור טיפול של בעיות אורתופדיות רבות באזורים שונים בגוף שלנו שנפגעו למעשה מבעיות שונות כגון דלקות והסתיידות בגידים השונים, ומדובר על טיפול רפואי שכיום מומלץ מאוד על ידי אורתופדים ואנשים מקצוע רבים שמבינים ומתמחים בטיפול בבעיות רפואיות מסוג זה.

גלי הלם כואב כיצד בעצם טיפול בגלי הלם עובד?

כשמדברים על טיפול בגלי הלם, עלינו להבין שמדובר על טיפול רפואי שגורם בסופו של דבר לזעזוע נקודתי באזור בו אנחנו מעוניינים לטפל, זעזוע נקודתי שבסופו של דבר מעורר את הגוף שלנו, ורכיבים ספציפיים בגוף שלנו, על מנת שבסופו של יום הם יטפלו בדלקת שלנו. בנוסף לטיפול אשר קיים בדלקת, גלי ההלם שאנחנו מבצעים משפיעים בצורה ישירה על מערכת העצבים שלנו, וגורים בעצם להפחתת הרגשת הכאב על ידי מערכת העצבים שלנו בעצמה. לעומת דרכי טיפול ישנות יותר מהדרכים הפופולאריים שמוכרות יותר כיום, כגון זריקות, תרופות אנטי דלקתיות, עיסוי, ועוד, טיפול בגלי הלם כואב מוכחים כטיפולים עם אחוזי יעילות הרבה הרבה יותר גבוהים ושמסייעים לגוף הרבה הרבה יותר בעצם.

גלי הלם כואב האם טיפול בגלי הלם הוא טיפול בטוח?

עליכם להבין כי הטכנולוגיה שעליה מתבסס הטיפול בגלי ההלם, היא טכנולוגיה אשר נמצאת בשימוש רפואי כבר עשרות של שנים, ומדובר כאמור טכנולוגיה שבוצעה על גבי מיליוני אנשים בעולם. שימוש בטכנולוגיה של גלי הלם מוכחת בתור טכנולוגיה  שלא  מערבת עימה כמעט תופעות לוואי בכלל. תופעות הלוואי היחידות שקיימות, הן תופעות לוואי מינוריות, וכמעט ולא מורגשות כלל, זאת לדוגמת עקצוץ קל, אדמומיות נקודתית, וכאב קל שעובר לאחר מספר בודד של שעות, וכאמור כל תופעות הלוואי הללו של טיפול בגלי הלם הן תופעות לוואי שחולפות תוך רגעים ספורים.

גלי הלם כואב תוך כמה זמן נוכל להרגיש את השיפור בעקבות הטיפול בגלי הלם?

עלינו לזכור שטיפול בגלי הלם הוא טיפול אשר מתבצע בסדרה של פגישות וטיפולים, אר נמשכים לאורך פרק זמן מסוים. ולמרות זאת, מטופלים רבים בגלי הלם מעידים על כך שכבר לאחר הטיפול הראשון הם מרגישים שיפור כלשהו בכאב שהם הרגישו. ככל הנראה מדובר על שיפור זמני, אשר מורגש בעקבות ההלם ותחושת השוק שנשארת בגוף שלנו לאחר הטיפול הראשון בגלי הלם. השיפור האמיתי, והלא זמני שאנחנו מרגישים לאחר טיפול בגלי הלם, הוא שיפור אשר יורגש בדרך כלל לאחר מספר טיפולים שונים בגלי הלם, כאשר ניתן לראות תוצאות ממשיות ותוצאות קבועות לאחר פרק זמן של 3 או של 4 טיפולים. כמובן שמדובר על הרגשה שמשתנת בין מטופל למטופל.

מהם היתרונות אל מול החסרונות של טיפול באמצעות גלי הלם ומה עוד חשוב לדעת בנושא?

בעיקרון, כל טיפול שנבחר יביא איתו יתרונות אל מול חסרונות וזה משהו שחשוב לדעת ולהיות מודעים אליו לפני כן, בעיקר משום שאנחנו מתחייבים לסדרת טיפולים, אחרת לא תהיה יעילות לטווח הרחוק. היתרון המרכזי של טיפול באמצעות גלי הלם בא לידי ביטוי, בכך שאנחנו נהנים משיפור ניכר בכאבים, כבר מהטיפול הראשון. בנוסף, אמנם הטיפול גורם לסוג של אי נוחות או כאב קל, אבל לא מדובר במשהו שהגוף לא מסוגל לסבול. ברוב המקרים, טיפול באמצעות גלי הלם מחליף תהליכים כירורגיים מורכבים כמו למשל ניתוחים מסוגים שונים בתחום האורטופדיה. בהשוואה לטיפולים אחרים, הטיפול בגלי הלם נחשב לזול. החיסרון של הטיפול, הוא בכל שאנחנו צריכים לבצע כמה טיפולים, לרוב סדרה של בין 6-10 טיפולים, בהתאם לבעיה ובהתאם לחומרה שלה. לפני שאתם בוחרים במכון או מטפל כזה או אחר המתמחה בטיפול באמצעות טיפול בגלי הלם, כדאי לבדוק המלצות, כדאי לדבר קצת עם אנשים שעברו את הטיפול לפני כן ורק אז לפי זה לקבל החלטות. חשוב שזה יהיה מטפל פיזיותרפיסט או מטפלת פיזיותרפיסטית ולראות שאכן יש פוטנציאל לטיפול, בהתאם לבעיה ולכאבים מהם אתם סובלים. אין ספק, שאם אתם מתאימים לטיפול, הטיפול ישנה את חייכם לגמרי ותוכלו לבצע המון פעולות שלא יכולתם לבצע עד אותו הרגע

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

מטפל ופיזותרפיסט ותיק בתחומו עם מעל 15 שנה, בהם הוא טיפל במאות מטופלים עם בעיות שונות ומאתגרות. בוגר לימודי תואר ראשון ושני בפיזיותרפיה ומאז אני עושה כל שביכולתי לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלי.

חייגו עכשיו