גלי הלם ביקורת

תפסיקו לסבול!!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

גלי הלם ביקורתאם אנחנו בוחרים להסתכל על החידושים והטכנולוגיות החדשות שנכנסות לעולם הרפואה מידי שנה ומידי תקופה, אזי שנוכל להגיע למאות אם לא אלפי חידושים טכנולוגיים אשר מגיעים מעולם הרפואה בכל שנה ובכל תקופה. חלקם מצליחים יותר, וחלק מצליחים פחות, אך כל החידושים הללו באים על מנת לקדם את עולם הרפואה, לאפשר טיפולים רפואיים מועילים יותר, לחסוך בכוח אדם, שגם ככה הולך ופוחת בעולם הרפואה משנה לשנה, ובסופו של דבר לאפשר לבני אדם חיים ארוכים יותר אשר פחותים מבחינת הסבל שבהם. אחד מהחידושים הטכנולוגים שצברו תאוצה בשנים האחרונות, הוא טיפול בגלי הלם. טיפול בגלי הלם הוא טיפול אורתופדי אשר מתבצע כיום על ידי פיותרפיסטים רבים בארץ ובעולם, זאת כאשר הוא מציע טיפול נגיד וקל לעשרות של בעיות ותסמינים רפואיים אורתופדיים שונים. מה זה טיפול בגלי הלם? כיצד הוא מתבצע? ומה הן יתרונות של טיפול בגלי הלם על טיפולים רפואיים אחרים. על כל זאת ועוד, ננסה לענות בשורות הבאות.

גלי הלם ביקורת כיצד טיפול בגלי הלם עובד?

בסופו של דבר, טיפול בגלי הלם הוא טיפול שנועד במהות שלו לגרום לזעזוע מקומי באזורים גופניים ספציפיים, אשר מעוררים בסופו של דבר את הפעילות בגוף שלנו של רכיבים ספציפיים ומסוימים, וכך למעשה, ההתעוררות של הגוף מסייעת לטיפול בדלקת הנקודתית בה מטפלים. בנוסף לטיפול בדלקת הנקודתית בגוף שלנו, גלי ההלם שאנחנו מקבלים בטיפול זה, משפיעים בסופו של דבר על מערכת העצבים שלנו, דבר אשר בסופו של דבר גורם להפחתה גדולה של הכאב שהמטופלים בגלי ההלם מרגישים טרם התחלת הטיפול. על פי מחקרים רבים, ניתן להגיד בצורה חד משמעית כי טיפול בגלי הלם כנגד בעיות רפואיות ספציפיות, הוא מועיל יותר בדרכי טיפול מסורתיים וותיקים יותר באותן הבעיות הרפואיות, כגון פיזותרפיה, תרופות אנטי דלקתיות, זריקות, עיסוי, ועוד. בנוסף לכך, הטיפול בגלי הלם מוכח בתור טיפול אשר מתאים במיוחד ומועיל במקרים שבהם ישנו מצב כרוני, אשר לא עובר או חולף לאור תקופה מסוימת.

גלי הלם ביקורת האם טיפול בגלי הלם הוא טיפול בטוח?

עליכם להבין הטכנולוגיה שבה משתמשים בטיפול בגלי הלם אשר מוכר כיום, היא טכנולוגיה אשר נמצאת בשימושים רפואיים שונים כבר למעלה מעשור, ומדובר על טכנולוגיה אשר נוסתה על ידי מיליוני אנשים בעולם. לאורך שנים של שימוש בטכנולוגיה זו לביצוע הליכים רפואיים שונים, לא זיהו על ידי אף אחד מהאנשים שעברו טיפול בגלי הלם כמעט ואף תופעת לוואי. תופעות הלוואי היחידות שניתן למנות כאשר מדברים על טיפול בגלי הלם, הן תופעות לוואי קלות בדמותן של אדמומיות קלה, נפיחות, וכאב קל אשר חולפים תוך מספר בודד של שעות.

גלי הלם ביקורת אילו מצבים הם מצבים מתאימים לטיפול בגלי הלם?

כיום, העולם הרפואי משתמש בגלי הלם על מנת לעזור ולסייע בטיפול של מגוון גדול ורחב של בעיות שלדשריר רבות. הטיפול בגלי ההלם מיועד בדרך כלל לטיפול בדלקות והסתיידויות רבות בגוף שלנו, אשר מערבות בסופו של דבר חיבור גופני של גידים ורצועות בגוף שלנו למשל בכתפיים, בירך, במפרקים השונים, ועוד.

גלי הלם ביקורת – מהם היתרונות אל מול החסרונות של הטיפול באמצעות גלי הלם?

בעיקרון, לא משנה באיזה טיפול אנחנו בוחרים, גם הטיפול בגלי הלם, מביא איתו יתרונות לצד חסרונות שצריך וכדאי לקחת בחשבון לפני שמתחילים את התהליך. אז נתחיל כמובן מהיתרונות. קודם כל היתרון הבולט ביותר של גלי הלם הוא בכך שהתוצאות מהטיפול הן מיידיות ומטופלים רבים מעידים על כך, כי הטיפול באמצעות גלי הלם הביא לשיפור מיידי, כבר מהטיפול הראשון. בנוסף, אין צורך בעשרות טיפולים, לרוב בין 4-7 טיפולים ממוקדים המתאימים לבעיה ממנה המטופל סובל, יספיקו לגמרי. יתרון נוסף וחשוב מאוד הוא שמקרים רבים הטיפול באמצעות גלי הלם נחשב לזול, יעיל ואף מחליף ניתוח ומאפשר למטופל להימנע מתהליכים כירורגיים. החיסרון של הטיפול בא לידי ביטוי בתחושת אי נוחות על גבול הכאב

גלי הלם ביקורת לאחר כמן זמן ניתן להרגיש את השיפור הניכר בעקבות טיפול בגלי הלם?

דבר ראשון, חשוב להבהיר כי טיפולים בגלי הלם הם תמיד טיפולים אשר מתבצעים בסדרה של טיפולים, זאת כאשר המטופל יחזור לסשנים קצרים של הטיפול לאחר כל פרק זמן קצוב אשר נקבע מראש. עם זאת, מטופלים רבים טוענים שהם מרגישים את ההקלה והשיפור במצב הרפואי כבר לאחר הטיפול הרפואי הראשון בגלי הלם. למרות שאותם מטופלים מעידים על שיפור בכאב ובמצב הרפואי, מדובר על הרגשה זמנית, אשר נובעת ככל הנראה בגלל הלם שנוצר סביב האזור המטופל מגלי ההלם. את השיפור האמיתי המצב הרפואי לאור הטיפול בגלי ההלם, שיפור רפואי לאורך זמן ולא שיפור רפואי זמני, ניתן להרגיש לרוב לאחר הטיפול השלישי או הרביעי, זאת כאמור בהתאם לכל סיטואציה רפואית אשר משתנה בין מטופלים.

מה חשוב לדעת על טיפול באמצעות גלי הלם?

חשוב לשים דגש על מי שמבצע את הטיפול, ושאכן מדובר בפיזיותרפיסט או פיזיותרפיסטית המתמחים בטיפולים באמצעות גלי הלם. כדאי לבדוק ביקורות והמלצות לפני שבוחרים במכון כזה או אחר. בנוסף, חשוב לבדוק כי פרט לטיפולים עצמם, תקבלו גם הדרכה על תרגילים ואמצעי מניעה לחזרה של הכאב לאורך זמן. כדאי לבדוק מה העלות לטיפול, האם תוכלו לקבל על זה החזר מהביטוח המשלים שלכם ותוך כמה זמן אתם אמורים להרגיש את השיפור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

מטפל ופיזותרפיסט ותיק בתחומו עם מעל 15 שנה, בהם הוא טיפל במאות מטופלים עם בעיות שונות ומאתגרות. בוגר לימודי תואר ראשון ושני בפיזיותרפיה ומאז אני עושה כל שביכולתי לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלי.

חייגו עכשיו