טיפול בגלי הלם באין אונות ובעיות זקפה
תפסיקו לסבול!! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!


טיפול בגלי הלם באין אונות ובעיות זקפהאין אונות ובעיות זקפה יכולות להופיע הן בשנות ה – 20 והן בגילאים המבוגרים. גברים הסובלים מכך מוצאים את עצמם מתמודדים עם תחושת חוסר נוחות רבה וגם עם דימוי עצמי נמוך.

לכך נלוות גם בעיות בזוגיות וקשיים במציאת קשרים חדשים. הטיפול באין אונות ובבעיות זקפה נקבע בהתאם לסיבה שבגינה הן הופיעו, כשאחת משיטות הפופולאריות ביותר כיום היא נטילת ויאגרה. אולם, למרות הצלחתה הרבה של התרופה, ישנם גברים שאינם יכולים ליטול אותה מסיבות בריאותיות או בשל בעיות פיזיולוגיות שונות. במקרים כאלה, מוצע הליך טיפולי מסוג אחר – טיפול באמצעות גלי הלם.

הסיבות לאין אונות ובעיות זקפה

הסיבות לכך יכולות להיות רבות. במקרים מסוימים הדבר נובע מחרדה וממתח (סיבות פסיכולוגיות), במקרים אחרים הסיבה לבעיה קשורה למחלות שונות כמו סוכרת, למשל, או מחלות בכלי דם. שימוש בתרופות מסוימות יכול לגרום גם הוא לבעיות זקפה ולאין אונות ולאחר ניתוח, המטפל בערמונית מוגדלת, יתכן ותופענה בעיות אלו בעקבות נזק שנגרם במהלך הניתוח עצמו.

טיפול בגלי הלם

הטיפול בגלי הלם מוצע כאמור במידה והמטופל סובל מבעיות בריאות שונות או בעיות אחרות, שאינן מאפשרות לו ליטול ויאגרה. גברים, הסובלים מאין אונות ובעיות זקפה בשל בעיות בכלי דם, ייהנו מאחוזי הצלחה גבוהים יותר של הטיפול בגלי הלם מגברים שהסיבות לבעיות אלו הן אחרות.טיפול

בעיות בכלי דם, בין אם מדובר בסתימת נימי דם או עורקי דם, במחלות לב או בטרשת עורקים, גורמות להפרעה בזרימת הדם ישירות אל הפין. זו גם הסיבה מדוע גברים, הסובלים מבעיות בכלי דם יסבלו מבעיות של אין אונות ובעיות זקפה ויחפשו אחר טיפול הולם שיעזור להם להתמודד עם כך.

הטיפול באמצעות גלי הלם מתבסס על טכנולוגיה שפותחה עוד בשנות ה – 90 והוא מוצע כיום על ידי מטפלים מומחים, בעלי ניסיון של שנים והכשרה בתחום. גלי ההלם, המשודרים על ידי מכשיר מיוחד, הינם קל קול בעוצמה נמוכה.

הן משמשים כטיפול בחולים הסובלים מבעיות הקשורות לזרימת דם וגם לחולים הסובלים מבעיות אורטופדיות מסוגים שונים. בשנים האחרונות החלו להשתמש בהם גם לטיפול באין אונות. הטיפול כולל שידור של גלי הלם לחמישה אזורים שונים בפין, המעודדים את ייצורו של חומר מיוחד בשם NO. חומר זה מוביל להרחבת כלי הדם ובכך מאפשר הזרמה טובה יותר של דם ישירות אל האיבר. הטיפול עצמו איננו כרוך בתופעות לוואי, בסכנות כלשהן או בכאב.

יתרונות הטיפול

מדובר בטיפול יעיל במקרים בהם השימוש בויאגרה איננו אפשרי ועלול להיות מלווה בסיבוכים. על פי לא מעט מחקרים, נמצא כי מטופלים שעברו את הטיפול בגלי הלם נהנו מתוצאות מצוינות ומריפוי מלא. חלק מהמטופלים שבחרו בטיפול בגלי הלם עשו זאת שכן לא הגיבו לטיפול התרופתי או לכל טיפול אחר.מנורה

הם דווחו, לאחר הטיפול בגלי הלם, על שיפור משמעותי בתפקודם המיני ובתום סדרת הטיפולים הכולל על חזרה לתפקוד מיני מלא ותקין. מדובר בטיפול שאורך קרוב ל – 20 דקות והוא חלק מסדרה של 5 עד 10 טיפולים.

מספר הטיפולים לסדרה נקבע בהתאם למידת מורכבות הבעיה ותגובתו של המטופל לטיפול. זוהי, ללא ספק, פריצת דרך טיפולים והזדמנות לספק מענה מצוין לגברים רבים הסובלים ממחלות שונות או בעיות אחרות הגורמות להם לאין אונות ולבעיות זקפה. הטיפול בגלי הלם ידוע כיעיל מאד ועם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, בהשוואה לכל טיפול אחר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

פיזיותרפיה וטיפול בגלי הלם – רמי גאון

מטפל ופיזותרפיסט ותיק בתחומו עם מעל 15 שנה, בהם הוא טיפל במאות מטופלים עם בעיות שונות ומאתגרות. בוגר לימודי תואר ראשון ושני בפיזיותרפיה ומאז אני עושה כל שביכולתי לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלי.

חייגו עכשיו